A-STER jest firmą, która od 1988 roku jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla automatyki i sterowania. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów pomiaru warunków środowiskowych oraz systemów pomiaru i sterowania ruchem drogowym. W czasie istnienia firmy nasi inżynierowie zaprojektowali i wdrożyli wiele nowoczesnych systemów oraz unikatowych urządzeń pomiarowych.

W naszej ofercie znajdują się:

Część z naszych przyrządów może być wykorzystywanych również samodzielnie. Nasze produkty to urządzenia najwyższej jakości, użyteczne i innowacyjne.
Zespół A-STER jest złożony z wysokiej klasy specjalistów, których doświadczenie oraz wiedza prowadzą do powstania produktów o dużej niezawodności i funkcjonalności dostosowanej do potrzeb klientów.

Internetowa platforma AsterGate umożliwia monitoring i zarządzanie urządzeniami. Integruje ona różnorodne systemy takie jak meteorologiczne i drogowe stacje pomiarowe, drogowe sygnalizacje świetlne, stacje monitoringu wizyjnego, tablice VMS, znaki zmiennej treści. Umożliwia gromadzenie danych pomiarowych, obrazów z kamer, logów pracy oraz precyzyjną diagnostykę urządzeń. Jest gotowym produktem do zastosowania w rozwiązaniach ITS (Inteligentny System Transportowy).

AsterGate
Zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną platformy AsterGate.